Jeśli nadchodzący sezon chcesz zacząć od zakupu nowego roweru, koniecznie powinieneś zapoznać się z ofertą producenta KTM. Austriacki gigant oferuje jednoślady dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Na naszym rynku znajdziemy wiele modeli przeznaczonych dla rozmaitych odbiorców. Zaraz przyjrzymy się konkretnym rowerom, które uważamy za najciekawsze.

Ultra Fun 29

Ten górski rower zaprojektowany został z myślą o wszystkich, którzy pragną od jednośladu sporych możliwości za rozsądną cenę. Wyposażony w rewelacyjne podzespoły Shimano zapewnia niezwykły komfort podczas jazdy na wertepach i leśnych traktach. Rowery KTM charakteryzuje idealne neutralizowanie wszelkich niedogodności. Nie inaczej jest w przypadku Ultra Fun 29. Dobry wybór za rozsądną cenę.

Aera 27 PRO

Kolejnym modelem, który postanowiliśmy wyróżnić jest Aera 27 PRO. Rower ten wyróżnia bardzo niska masa, którą uzyskano dzięki zastosowaniu ramy wykonanej z włókna węglowego. Tak jak w przypadku większość rowerów KTM, także Aera 27 PRO został wyposażony w części japońskiego producenta Shimano. Ten jednoślad znakomicie sprawdzi się nawet w ekstremalnych warunkach.

Legarda Race

Ten crossowy model zaprojektowany został z myślą o mężczyznach. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom pojazd ten rewelacyjnie spisuje się na bezdrożach. Jeden z jego ważniejszych atutów stanowi stosunkowo niska masa, która sprawa, że poruszania się na Legardzie Race jest przyjemne i lekkie. To bardzo ważne w rowerach crossowych, z których często korzystamy podczas długich wycieczek po nieutwardzonych nawierzchniach.

Rowery KTM od wielu lat wyznaczają standardy w jakości, wytrzymałości i designie. Bardzo cieszy szybko powiększająca się oferta przeznaczona na rynek polski. W tym roku czeka na nas naprawdę wiele modeli. Zarówno tych droższych dla prawdziwych koneserów, jak i tych tańszych – zaprojektowanych z myślą o przeciętnym użytkowniku.