Na ulicach miast i miasteczek coraz częstszym widokiem znów stają się rowery. Mimo, że wiosna w tym roku nas nie rozpieszcza to w każdy pogodny dzień wiele osób decyduje się skorzystać z jednośladów, by rozkoszować się jazdą i korzystać z każdych słonecznych chwil.

Ładna pogoda to także zachęta dla rodziców, by spędzać więcej czasu z dziećmi na świeżym powietrzu, zarówno na wspólnych podróżach z maluchem w foteliku czy jego własnym rowerku. Rowery dziecięce, a szczególnie rowerki biegowe przez ostatnie lata zyskują ogromną popularność zarówno wśród najmłodszych rowerzystów jak i ich rodziców. Wiele badań nad rozwojem dziecka potwierdza, że dzieci, które od najmłodszych lat korzystają z rowerków biegowych szybciej rozwijają swoje umiejętności motoryczne i zmysł równowagi. Ma to oczywiście bezpośredni wpływ na ogólny rozwój dziecka, a także na jego przyszłe umiejętności ruchowe jak i płynne przejście z rowerka biegowego, na rower ze standardowym napędem łańcuchowym.

rowerek biegowy puky

Jedną z najpopularniejszych marek rowerków biegowych jest niemiecka firma PUKY, która w branży tych specyficznych jednośladów działa od ponad 60-ciu lat. Współpracując zarówno z najlepszymi inżynierami i projektantami, jak i z licznymi placówkami terapeutycznymi, oświatowymi oraz pediatrami, PUKY tworzy rowerki przyjazne dzieciom i dopasowane do ich potrzeb oraz możliwości ruchowych. Ze względu na fakt, że odbiorcami rowerków danej marki są dzieciaki, dokłada ona wszelkich starań do tego, by zapewnić maluchom maksymalny poziom bezpieczeństwa. Z tego właśnie względu, cały proces produkcji rowerków PUKY odbywa się w fabryce w Niemczech, gdzie poszczególne elementy mogą przechodzić rygorystyczne testy kontrolne. Bezpośrednia kontrola nad produkowanymi elementami rowerków biegowych i dziecięcych przekłada się bezpośrednio na zaufanie rodziców do marki jak i bardzo niski procent zwrotów lub reklamacji. Firma PUKY produkuje swoje rowerki na ramach aluminiowych z wykorzystaniem dopasowanych do nich elementów jezdnych i akcesoriów przyjaznych najmłodszym. Rowerki niemieckiej firmy objęte są również wieloletnią gwarancją jakości, dzięki czemu markowe jednoślady charakteryzują się także wysokim poziomem i wartością odsprzedaży, kiedy nasze dziecko wyrośnie z rowerka.

rowerek puky

Nowoczesny i przyjazny design, kolory ramy i akcesoriów rowerków biegowych sprawiają, że rowerki PUKY są nie tylko uwielbiane przez dzieciaki, ale i poszukiwane przez rodziców, którzy pragną dla swoich pociech najlepszej jakości i bezpieczeństwa w trakcie zabawy i nauki jazdy na jednośladzie. W zakresie dystrybucji, marka PUKY współpracuje tylko z zaufanymi partnerami handlowymi, którzy są weryfikowani pod kątem profilu działalności firmy, dlatego nie każdy sklep rowerowy może pozwolić sobie na miano dystrybutora rowerków PUKY. Jednym z takich dystrybutorów jest sklep rowerowy BikeSalon, w którego ofercie znajdziemy szeroką ofertę rowerków biegowych i dziecięcych marki PUKY, jak i rozmaite dodatkowe akcesoria. Pełną ofertę znaleźć można pod adresem: http://www.bikesalon.pl/puky