9213662034_9734ed0e3e_mJest do doskonałe rozwiązanie dla fanów kolarstwa z małymi dziećmi. Dzięki nim rodzice mogą bezpiecznie i wygodnie podróżować ze swoimi pociechami. Przyczepki rowerowe są dostępne w większości sklepów rowerowych w różnych wariantach.

Tego typu akcesoria rowerowe są całkowicie bezpieczne i wykonane z dbałością o komfort malucha. W przyczepkach można bezpiecznie transportować nawet całkiem małe dzieci – na krótkich lub dłuższych trasach. Bez obaw, przyczepki skutecznie amortyzują wstrząsy oraz zabezpieczają malca przed wypadnięciem z kabinki. Podróż będzie przyjemna i komfortowa. Być może śpiący maluch nie zauważy nawet, jak szybko ona upłynie.

Jest to bardzo wygodne rozwiązanie – tak dla dziecka, jak dla rodziców, a to dzięki rozmaitym akcesoriom, w które wyposażone są przyczepki rowerowe. Łatwo się je montuje i prowadzi. Są lekkie, stabilne i solidne (o ile oczywiście wybierzemy sprzęt markowy, wysokiej jakości).

Przyczepki rowerowe do transportu bagażu

Tego typu akcesoria rowerowe to nie tylko transport dzieci. Wśród ofert producentów znajdują się bowiem również modele przeznaczone do transportu narzędzi, zakupów, drobnych akcesoriów czy do przewozu zwierząt. W zależności od potrzeb można wybrać odpowiednią konstrukcję o optymalnych właściwościach.

 

Jeśli więc nie wystarcza Ci bagażnik rowerowy ani kosz, być może warto pomyśleć przyczepce. Będzie to doskonała opcja na rodzinne wycieczki, pikniki i dłuższe podróże, która zapewni ci komfort, dużo miejsca na bagaż, a twojemu dziecku wygodę oraz bezpieczeństwo.